Mona Huss Wallin färglitografi

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Växthus, signerad och daterad M Huss W,1996, färglitografi, 122/380, 64x46 cm

433606

2017-01-16