Mona Huss Wallin färglitografi

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Fönsterutsikt, signerad och daterad M Huss W,1994, färglitografi, 102/450, 64x46 cm

433608

2017-01-16