Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HELMER OSSLUND (1866-1938):
Norrländskt landskap, signerad Helm. Osslund, olja på duk fäst på pannå, 21,5 x 30,5 cm
433609
2017-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här