Helmer Osslund oljemålning

Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning
Helmer Osslund oljemålning

Såld för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938):
Norrländskt landskap, signerad Helm. Osslund, olja på duk fäst på pannå, 21,5 x 30,5 cm

433609

2017-01-17