Elis Ryberg stockholmsmotiv

Elis Ryberg stockholmsmotiv
Elis Ryberg stockholmsmotiv

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

Elis RYBERG (född 1919): "Utsikt mot Fåfängan", färglitografi, signerad Elis Ryberg, 302/360, ca 51x63 cm

433610

2017-01-16