Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
Elis RYBERG (född 1919): "Utsikt mot Fåfängan", färglitografi, signerad Elis Ryberg, 302/360, ca 51x63 cm
433610
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här