Jan Lundqvist färglitografi
2017-01-16
433611
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAN LUNDQVIST (född 1935): Slottsbacken, signerad Jan Lundqvist, 184/290, färglitografi, bladmått ca 46x67 cm