Erling Ärlingsson
Closed
2017-05-22
433612
| Sold for | 15 000 SEK |
| Estimate | 20 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Skördetid, signerad EÄ, daterad a tergo 1937 olja på duk, 65x76 cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer