Erling Ärlingsson

Erling Ärlingsson
Erling Ärlingsson
Erling Ärlingsson
Erling Ärlingsson

Såld för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Skördetid, signerad EÄ, daterad a tergo 1937 olja på duk, 65x76 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

433612

2017-05-22