Knut Irwe

Knut Irwe
Knut Irwe
Knut Irwe
Knut Irwe

Såld för:

9 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KNUT IRWE (1912-2002): Blomsterstilleben, signerad K. Irwe, olja på duk, 69x83 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

433613

2017-05-22