Lena Linderholm färglitografi

Lena Linderholm färglitografi
Lena Linderholm färglitografi

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA LINDERHOLM (född 1947): "Husen i Provence", signerad, 38/175, färglitografi, bladmått ca 58x46 cm

433614

2017-01-16