Ardy Strüwer färglitografi

Ardy Strüwer färglitografi
Ardy Strüwer färglitografi

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad 144/300, färglitografi, ca 75x56 cm

433615

2017-01-16