Lennart Jirlow litografI

Lennart Jirlow litografI
Lennart Jirlow litografI

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Blomsterstilleben, signerad L Jirlow, 104/210 blindstämpel Mourlot Paris, färglitografi, ca 39x27 cm

433616

2017-01-16