Sven Jonson

Sven Jonson
Sven Jonson
Sven Jonson
Sven Jonson

Såld för:

Osåld

Utropspris

45 000 SEK

SVEN JONSON (1902-1981): Höstmorgon, signerad och daterad S Jonson -34, olja på duk, 75 x 85 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

433617

2017-05-22