Fåtöljer Louis XVI-stil

Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil
Fåtöljer Louis XVI-stil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, rygg samt sidostycken i rotting, klädsel av plysch, ben med kannelyrer, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage, klädsel med smärre fläckar

433618

2017-01-16