Fåtöljer Louis XVI-stil
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, rygg samt sidostycken i rotting, klädsel av plysch, ben med kannelyrer, sitthöjd ca 45 cm
Smärre slitage, klädsel med smärre fläckar
433618
2017-01-16