Klaffbord 1800-tal

Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal
Klaffbord 1800-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, senempire, 1800-talets andra hälft, delvis i jakaranda/valnöt, 2 lådor samt 2 blindlådor, benavslut med hjultrissor, höjd 75, 110x84 cm exkl klaffar

Torrsprickor och bortfall

433620

2017-01-16