Gustavianska stolar

Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar
Gustavianska stolar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-talets början, gustaviansk provinsarbete, så kallad "Leksand modell", vitmålad, sitthöjd ca 42 cm

Renoverade, kompletterade, slitage, klädsel med fläckar

433621

2017-01-16