Yvette Alde oljemålning

Yvette Alde oljemålning
Yvette Alde oljemålning
Yvette Alde oljemålning
Yvette Alde oljemålning
Yvette Alde oljemålning
Yvette Alde oljemålning

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YVETTE ALDE (1911-1967): "Nuit de Mai", signerad Y Alde, daterad à tergo 1951, olja på duk, 65x82 cm

Smärre ytskador

433622

2017-01-16