Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): Mythologie: The Judgement of Paris, torrnålsgravyr, 1963-65, signerad och daterad Dali, 11/150, 49,5x39,5 cm
Litteratur: Michler/Löpsinger 123
433626
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här