Salvador Dali

Salvador Dali
Salvador Dali
Salvador Dali
Salvador Dali

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Mythologie: The Judgement of Paris, torrnålsgravyr, 1963-65, signerad och daterad Dali, 11/150, 49,5x39,5 cm
Litteratur: Michler/Löpsinger 123

433626

2017-01-16