Ulf Gripenholm

Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Spegling, signerad och daterad Gripenholm 1976, 46/260, färglitografi, bildmått 45x40 cm, oramad

Hanteringveck

433627

2017-01-16