Ernst Fuchs Architectura Calestis

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNST FUCHS, "Architectura Calestis", -Images of the Hidden Prime of Styles", Salzburg, Österrike, Residenz Verlag, 1970, numrerad upplaga nr 133/200, innehållande etsningar, ca 30x30 cm

Smärre bruksslitage

433628

2017-01-16