Piedestaler

Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1900-talets första hälft, betsat lövträ, höjd 100 cm

Smärre lagningar

433632

2017-01-16