Piedestaler
2017-01-16
433632
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PIEDESTALER, 1 par, 1900-talets första hälft, betsat lövträ, höjd 100 cm
Smärre lagningar