Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PIEDESTALER, 1 par, 1900-talets första hälft, betsat lövträ, höjd 100 cm
Smärre lagningar
433632
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här