Marianne Ågren Skåne

Marianne Ågren Skåne
Marianne Ågren Skåne
Marianne Ågren Skåne
Marianne Ågren Skåne
Marianne Ågren Skåne
Marianne Ågren Skåne

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

MARIANNE ÅGREN (född 1943): "Strandbild Skåne", signerad, olja på duk, ca 125x115 cm

433633

2017-01-16