Blombänk

Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk
Blombänk

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLOMBÄNK med metallinsats, omkring 1900-talets mitt, teak, höjd ca 43, 136X51 cm

Bruksslitage

433634

2017-01-16