Bordslampor 1 par

Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par
Bordslampor 1 par

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄCKLUNDS JÄRN OCH SMIDE, bordslampor, 1 par, 1960-tal, mässing och teak, höjd ca 38 cm

Bruksslitage

433636

2017-01-16