Väggspegel

Väggspegel
Väggspegel

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1900-talets andra hälft, fasettslipat glas, förgylld ram, höjd ca 78x58 cm

433637

2017-01-16