Månbord 1800-tal

Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal
Månbord 1800-tal

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅNBORD, 1800-tal, svarvade ben, hjultrissor, fanérade med valnöt, svärtat skiva, höjd ca 76, diameter 122 cm

Senare bemålning, slitage

433640

2017-01-16