Karin Parrow

Karin Parrow
Karin Parrow
Karin Parrow
Karin Parrow

Såld för:

8 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARIN PARROW (1900-1986): Flickor på stig, signerad Karin Parrow, daterad sommaren 1943, olja på pannå, 49x63 cm, enligt uppgift motiv från Marstrand, bakom badhuset.

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

433641

2017-05-22