Karin Parrow
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KARIN PARROW (1900-1986): Flickor på stig, signerad Karin Parrow, daterad sommaren 1943, olja på pannå, 49x63 cm, enligt uppgift motiv från Marstrand, bakom badhuset.
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer
433641
2017-05-22