Ragnvald Magnusson

Ragnvald Magnusson
Ragnvald Magnusson
Ragnvald Magnusson
Ragnvald Magnusson

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): Båtar vid brygga, signerad Ragnvald M, olja på duk, 38x60 cm, enligt uppgift motiv från Albrektsunds kanal mellan Klöverön och Koön.

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

433642

2017-05-22