Stig Claesson litografi

Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Hammarby Idrottsplats, Kanalplan, signerad och daterad Stig Claesson -76, numrerad 55/300, litografi, ca 40 x 50 cm

433646

2017-01-16