Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Hammarby Idrottsplats, Kanalplan, signerad och daterad Stig Claesson -76, numrerad 55/300, litografi, ca 40 x 50 cm
Zustandsbeschreibung
433646
2017-01-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner