Mateo Balasch Mateu oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATEO BALASCH MATEU (Spanien1870-1936): Husinteriör, signerad M Balasch, olja på duk, ca 55,5x75,5 cm

433647

2017-01-16