Birger Halling oljemålning

Birger Halling oljemålning
Birger Halling oljemålning
Birger Halling oljemålning
Birger Halling oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

BIRGER HALLING (1907-1996): Fritt efter Picasso, monogramsignerad BH, olja på pannå, ca 94x127 cm

PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

Ytskada

433648

2017-01-16