Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
BIRGER HALLING (1907-1996): Fritt efter Picasso, monogramsignerad BH, olja på pannå, ca 94x127 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm
Ytskada
433648
2017-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här