Ragnvald Magnusson

Ragnvald Magnusson
Ragnvald Magnusson
Ragnvald Magnusson
Ragnvald Magnusson

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): Timmerflottare, signerad Ragnvald M, olja på pannå, 27x32 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

433654

2017-05-22