Frithiof Berglund oljemålning

Frithiof Berglund oljemålning
Frithiof Berglund oljemålning
Frithiof Berglund oljemålning
Frithiof Berglund oljemålning
Frithiof Berglund oljemålning
Frithiof Berglund oljemålning

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRITHIOF BERGLUND (1905-73): Stilleben, signerad och daterad Frithiof Berglund -55, olja på duk, 39x46 cm

433659

2017-01-17