Salvador Dali etsning med kolorering

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Portrait de Ronsard, ur Les Amours de Cassandre, 1968, signerad Dali, E.A., etsning med handkolorering på japanpapper (med Dali prägelstämpel), 34,5x24,5 cm
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 248

433665

2017-01-17