August Törsleff olja på duk

August Törsleff olja på duk
August Törsleff olja på duk
August Törsleff olja på duk
August Törsleff olja på duk
August Törsleff olja på duk
August Törsleff olja på duk

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

AUGUST TØRSLEFF (1884-1968): Landskap med by och kyrka, olja på duk, signerad Törsleff, 36x52 cm

Med dedikation, duk med ytslitage

433666

2017-01-23