Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
AUGUST TØRSLEFF (1884-1968): Landskap med by och kyrka, olja på duk, signerad Törsleff, 36x52 cm
Med dedikation, duk med ytslitage
433666
2017-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här