Ampel Karl Johan

Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan
Ampel Karl Johan

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AMPEL, plåt samt mässing, 1800-talets första hälft, Karl Johan, för 3 ljus, invändigt elekrifierad, höjd ca 40 cm, diameter ca

Renoverad, borrad för el, slitage

433668

2017-01-17