Ring 14 k vitguld med diamanter

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

RING, 14 k vitguld, briljanter totalt ca 0,34 ct, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 2,7 g

Bruksslitage, fåtal repor

433669

2017-01-17