Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
RING, 14 k vitguld, briljanter totalt ca 0,34 ct, ringstorlek ca 17 mm, vikt ca 2,7 g
Bruksslitage, fåtal repor
433669
2017-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här