Lena A Linderholm färglitografi

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bildyta ca 76x57 cm

433670

2017-01-17