Max Papart färgetsning

Max Papart färgetsning
Max Papart färgetsning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX PAPART (1911-1994): "Colorado", signerad och numrerad 26/75, färgetsning med carborundum och collage, 62x48 cm
Inköpt på Christer Dymling Fine Art, Birger Jarlsgatan 8 Stockholm

433671

2017-01-17