Bord Josef Frank för Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF FRANK, bord, Svenskt Tenn, modellnummer 1073, fanérat i mahogny, två etage med låda i sargen, höjd 55, 100x48 cm

Skador, ett ben löst, lagningar

433673

2017-01-17