Grötskål tenn

Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn
Grötskål tenn

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÖTSKÅL, tenn, Nils Eric Justelius, Eksjö, 1841, med hänklar, diameter ca 23 cm, höjd ca 18 cm

Bristningar, lagningar, slitage

433676

2017-01-17