Melody Brzezinski oljemålning

Melody Brzezinski oljemålning
Melody Brzezinski oljemålning
Melody Brzezinski oljemålning
Melody Brzezinski oljemålning
Melody Brzezinski oljemålning
Melody Brzezinski oljemålning
Melody Brzezinski oljemålning
Melody Brzezinski oljemålning
Melody Brzezinski oljemålning
Melody Brzezinski oljemålning
Melody Brzezinski oljemålning
Melody Brzezinski oljemålning
Melody Brzezinski oljemålning
Melody Brzezinski oljemålning

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MELODY BRZEZINSKI (född 1960): The hand, the eye, the word of the poet, triptyk, signerad, daterad 2005 a tergo olja på duk, (31x31) x 3

433680

2017-01-20