Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART NILSSON (född 1922): "Testosteron", signerad och daterad Lennart Nilsson -73, c-print monterat på pannå, 60x43 cm
Slitage, främst längs med kanternat, enstaka repor
433697
2017-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här