Lennart Nilsson fotografi

Lennart Nilsson fotografi
Lennart Nilsson fotografi

Såld för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART NILSSON (född 1922): "Testosteron", signerad och daterad Lennart Nilsson -73, c-print monterat på pannå, 60x43 cm

Slitage, främst längs med kanternat, enstaka repor

433697

2017-01-17