Barpallar design Friedrich Stuckenbröker

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRIEDRICH STUCKENBRÖKER, barpallar, ett par, plast, fotstöd av förkromad metall, textilsits, 1970-tal, tillverkade av Lockhausen Plastik

Bruksslitage

433700

2017-01-17