Holger Almqvist oljemålning

Holger Almqvist oljemålning
Holger Almqvist oljemålning
Holger Almqvist oljemålning
Holger Almqvist oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HOLGER ALMQVIST, (1907-1978): Landskapsvy med å, signerad Holger Almqvist, olja på pannå, ca 62x75 cm

433713

2017-01-17