Holger Almqvist oljemålning
2017-01-17
433713
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HOLGER ALMQVIST, (1907-1978): Landskapsvy med å, signerad Holger Almqvist, olja på pannå, ca 62x75 cm