Erik Byström oljemålning

Erik Byström oljemålning
Erik Byström oljemålning
Erik Byström oljemålning
Erik Byström oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIK BYSTRÖM (1902-1988): Stilleben, monogramsignerad, a tergo signerad Byström, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 34x40 cm

433714

2017-01-17