Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR GREIBER (1919-2011), Skogsdunge, signerad Greiber, olja på duk, ca 46x46 cm
433715
2017-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här