Gunnar Greiber oljemålning

Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning
Gunnar Greiber oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR GREIBER (1919-2011), Skogsdunge, signerad Greiber, olja på duk, ca 46x46 cm

433715

2017-01-17