Soffbord design Börge Mogensen
2017-01-17
433717
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÖRGE MOGENSEN, soffbord, modell 5267, massiv ek, shakerunderrede, Fredericia Stolefabrik, 1900-talets andra hälft, höjd ca 54, 150 x 74 cm
Bruksslitage, retuscherad torrspricka