Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÖRGE MOGENSEN, soffbord, modell 5267, massiv ek, shakerunderrede, Fredericia Stolefabrik, 1900-talets andra hälft, höjd ca 54, 150 x 74 cm
Bruksslitage, retuscherad torrspricka
433717
2017-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här