Soffbord design Börge Mogensen

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, soffbord, modell 5267, massiv ek, shakerunderrede, Fredericia Stolefabrik, 1900-talets andra hälft, höjd ca 54, 150 x 74 cm

Bruksslitage, retuscherad torrspricka

433717

2017-01-17