Omega armbandsur 1950-tal

Omega armbandsur 1950-tal
Omega armbandsur 1950-tal
Omega armbandsur 1950-tal
Omega armbandsur 1950-tal
Omega armbandsur 1950-tal
Omega armbandsur 1950-tal

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OMEGA armbandsur, modell Suverän, boett av stål, urtavla med romerska siffror, liten sekund, armbandslänk av stål, 1950-tal, Ø ca 34 mm exkl krona

Ej funktionstestad, bruksslitage, hårt sliten urtavla

433719

2017-01-17